6845

נדל``ן מגורים ונכסי יוקרה:

תחום זה מציע שרות עבור כל אדם שרוצה למכור או לרכוש דירה. תהליך זה אינו פשוט עבור אף צד, בין אם אתם בצד שרוצה למכור דירה ובין אם אתם אלה שרוצים לקנות דירה. בעזרת הניסיון שלנו אנו תומכים ומלווים אתכם בתהליך הייחודי שלנו שמתחיל מתשאול מעמיק למטרות הרצויות וממשיך בליווי צמוד עד קבלת העסקה הרצויה. אנו דואגים לשלב את המטרות שלכם אל מטרותינו וליצור שביל שיוביל את כולנו אל מטרה ראויה ומשתלמת.

חברתנו מתמחה גם בנכסי יוקרה ויודעים לפנות אל קהל היעד הרלוונטי עבורכם, קהל שלא כולם יכולים להגיע אליו, הניסיון שלנו גרם לנו לעבוד באסטרטגיות שיווק ייחודיות שמגיע לקהל הרלוונטי. הכנסים הללו אלו אוצרות שקשה למצוא, לעיתים בגלל הקרבה לטבע שאין לו תחליף ולעיתים עקב המיקום, הגודל והפאר של הנכס.

נדל``ן השקעות:

בזכות הידע שצברנו אנו עוזרים לאנשים להשקיע את כספם בעולם הנדל"ן עקב העובדה שהתחום הזה צומח מידיי שנה בזכות הביקוש הרב שקיים. חברתנו מעניקה לכם ערך מוסף שמאפשר לכם להבין היטב היכן כדאי להשקיע את כספכם. תהליך זה הינו תהליך מורכב, אך חשוב במיוחד. במסגרת התהליך אנו דואגים לבצע עבורכם תכניות עסקיות, אנו נייעץ לכם כיצד למנף את ההון העצמי שלכם, נעניק לכם ייעוץ על ביצוע אקזיט ואף נדאג להשיג לכם השקעות בתשואות החל מ 5%. כדי לדעת איפה כדאי להשקיע ומתי צריך להיות בעלי ניסיון מספר שנים, אנו חוסכים לכם את המאמץ ומאפשרים לכם לשאוב מחברתנו את כל המידע הדרוש לכם בנושא.

בתחום ההשקעות אנו דואגים להשבחת נכסים לשם הגדלת הביקוש והערך של הנכס, החל משיפוץ כללי ועד הום סטיילינג שמשנה את הנראות של הדירה או המבנה. אין ספק ששינוי קטן יכול לגרום לביקוש גדול. כך שאם יש לכם נכס שאתם חוששים שלא תצליחו למכור אותו, אנו מחכים לאתגר, ספרו לנו עליו.

נדל``ן פרויקטים:

אנו מלווים פרויקטים גדולים של נדל"ן לשיווק ומכירה ומעניקים שירותים גם למבנים מסחריים. נהיה אתכם לאורך כל הדרך, בייעוץ, מתן מענה לשאלות, שיווק ומכירה איכותי ויעיל. אנו מאפשרים לכם להתמקד בשאר התהליכים בפרויקט בעוד שאנו מתמודדים עם רוכשים פוטנציאליים ודואגים להפוך אותם ללקוחות. עבודה מסורה שמשתלמת עבור כולנו.

חברת Replace מעניקה שירותים נוספים שיעזרו לכם להפוך את החוויה לנעימה וקלה יותר: ייעוץ משכנתא, התנהלות עם בנקים, עורכי דין ועוד.

בנימין סבג ייסד את החברה מתוך אהבה רבה לתחום, הידע המעמיק בתחום והכישרון להפוך מתעניינים ללקוחות הפכו אותו למרצה בתחום הנדל"ן.